Zařazeno v oborech:
Cestovní ruch a ubytování
Pozice:
Průvodce
Lokalita:
Šumperk
Zveřejnil:
Úřad práce Šumperk
Může se Vám hodit:
Průvodce Šumperk

Volné pracovní místo Průvodce, konzervátor, domovník

6.10.2016
Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace
Místo pracoviště
Hraběšická 203, Vikýřovice, 788 13, Vikýřovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
Práce na recepci muzea (prodej vstupenek a zboží, vedení agendy k prodeji vstupenek, zboží apod.), průvodcovská činnost v muzejních expozicích, pořadatelská činnost při doprovodných muzejních akcích, práce v sobotu a státní svátky, spolupráce na základní konzervaci sbírkových předmětů, spolupráce na instalaci muzejních výstav, provádění základních údržbářských prací a drobných oprav (mj. obsluha plynových kotelen, úklid, sekání trávy, úklid sněhu apod.), úklid venkovních prostor nádvoří a dvora muzea a venkovní expozice (silniční mechanismy a mosty), správa objektu mýtní stanice v Sobotíně

Místo výkonu práce: Muzeum silnic, Hraběšická 203, Vikýřovice

Požadavky:

  • vzdělání středoškolské nebo SOU s maturitou
  • příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • hovorová znalost alespoň jednoho cizího jazyka – přednostně jazyk anglický
  • samostatnost, způsobilost, důslednost, spolehlivost
  • zručnost, fyzická zdatnost
  • zdravotní způsobilost
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Internet, Outlook)
  • ŘP skupiny B

Přihlášky s požadovanými doklady zašlete na adresu:
sekretariát ředitele, Lipenská 753/120, 772 11 Olomouc
případně předejte osobně na uvedené adrese nejpozději do 21. října 2016.

Platové podmínky se řídí nařízením vlády 564/2006 Sb., v platném znění o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě v platném znění, platová třída 7.

Termín nástupu: možný od 1.11.2016

Předpoklady: fyzická osoba, která je státním občanem České republiky dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, ovládá jednací jazyk, bezúhonnost.

Přihláška bude obsahovat:

  • motivační dopis,
  • profesní životopis s uvedenými údaji o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech, týkajících se pracovního místa,
  • ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,
  • originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce.

Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi žádosti dalších uchazečů na obsazované funkční místo.
Upozornění: Zasláním životopisu uchazeč o vyhlášenou pracovní pozici uděluje souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, pro účely příslušného výběrového řízení.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B