Volné pracovní místo  Průvodce/průvodkyně

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 21 710–31 820 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt písemný e-mailem: použijte odpovědní formulář

Hledáme usměvavého a ochotného průvodce/průvodkyni na recepci budovy Vodní tvrze
Vlastivědného muzea Jesenicka, p. o., Zámecké náměstí 1, Jeseník.
Náplň práce:
. Práce na recepci Vlastivědného muzea Jesenicka
. Zajištění prvního kontaktu s návštěvníkem muzea
. Péče o návštěvníky v průběhu jejich návštěvy muzea
. Administrativní podpora
. Práce s PC, penězi, pokladním systémem, audioprůvodci
. Zajištění plynulého chodu recepce

Požadujeme:
. Profesionální a přátelský přístup k návštěvníkům
. Pracovní týden úterý–sobota, výjimečně i kulturní akce ve večerních hodinách
. Dobré komunikační schopnosti
. Základní znalost anglického jazyka, německý jazyk nebo další jazyk výhodou
. Znalost práce na PC
. Samostatnost, pečlivost
. Vzdělání minimálně SŠ s maturitou

Co nabízíme:
. Práce v inspirativním prostředí plném historie a kultury
. Mladý kolektiv
. Volný vstup do muzeí AMG
. Stabilitu krajské příspěvkové organizace
. 9. platová třída, dle dosaženého vzdělání, praxe, v souladu s platnými právními
předpisy, osobní ohodnocení
. Platové podmínky, které se řídí nařízením vlády o platových poměrech zaměstnanců
ve veřejných službách a správě
. Typ pracovního poměru: hlavní pracovní poměr
. Příspěvky na stravování, příspěvky na penzijní připojištění
. 25 dní dovolené
Pokud Vás tato pozice zaujala, prosíme o zaslání strukturovaného životopisu do 31. 3. 2024
na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář Nástup dle domluvy.

Zasláním životopisu pro účely výběrového řízení uchazeč uděluje souhlas se zpracováním
poskytnutých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Benefity

  • Dovolená navíc - 25 dní dovolené
  • Jiné výhody - příspěvky na stravování a na penzijní připojištění

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025