Zařazeno v oborech:
Cestovní ruch a ubytování
Pozice:
Průvodce
Lokalita:
Trutnov
Zveřejnil:
Úřad práce Trutnov
Může se Vám hodit:
Průvodce Trutnov

Volné pracovní místo Průvodce Stezkou korunami stromů

7.10.2016
Správa Krkonošského národního parku Vrchlabí
Místo pracoviště
Dobrovského 3, Vrchlabí, 543 01, Vrchlabí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

PRŮVODCE STEZKOU KORUNAMI STROMŮ
Popis pracovní pozice:
. vedení různých cílových skupin po Stezce korunami stromů Krkonoše (SKSK) a okolí a interpretace problematiky lesa, půdy a přírodních hodnot KRNAP;
. plánování, tvorba a realizace interpretačních programů zaměřených na problematiku lesa, půdy a KRNAP;
. realizace prezentací a programů na SKSK i mimo ni;
. vyhodnocování efektivity interpretačních aktivit SKSK;
. spolupráce se zaměstnanci SKSK s. r. o. a Správy KRNAP;
. přímo podléhá řízení vedoucího pracoviště EVV Správy KRNAP a dále jeho nadřízeným
Požadavky:
. vysokoškolské přírodovědné, humanitní nebo pedagogické vzdělání
. zkušenosti s programy pro děti i dospělé
. vynikající komunikační a interpretační dovednosti
. kreativita a aktivní přístup k řešení problémů
. nekonfliktní jednání
. přesvědčivé vystupování na veřejnosti
. podmínkou práce o víkendech, svátcích a ve večerních hodinách
. dobrá komunikace minimálně v jazyce anglickém a německém
. práce na PC (MS Word, Excel, Power Point, internet, sociální sítě)
. trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
. práci ve státní organizaci a v atraktivním prostředí v přírodě
. možnost podílet se na tvorbě a realizaci environmentální koncepce Správy KRNAP
. pracovní smlouvu do 30. dubna 2018
. služební notebook a telefon
Přihláška musí obsahovat:
. označení výběrového řízení
. jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, kontaktní adresu, telefonické a emailové spojení
k přihlášce je nutné přiložit:
. strukturovaný životopis a motivační dopis
. ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
. souhlas se zpracováním osobních údajů dle zák. 101/2000 Sb., v platném znění
. výpis z rejstříků trestů ne starší než 1 měsíc
2
místo výkonu práce, předpokládaný termín nástupu:
. zejména SKSK Krkonoše, dále KRNAP a jeho okolí
. nástup od 1. listopadu 2016
. pracovní smlouva bude uzavřena na dobu určitou do 30. dubna 2018
. pracovní úvazek 1
. platová třída 10 (rozpětí 16 440–24 750 Kč / měsíc) v závislosti na dosaženém vzdělání a praxi
Přihlášku je nutno doručit osobně nebo poštou na adresu organizace do 14.10. 2016 do 12.00 hod. v obálce označené jako „Výběrové řízení – průvodce SKSK“. Označenou obálku s přihláškou, která bude podána poštou, je nutno vložit do krycí obálky s adresou organizace. K pohovoru budou vybraní uchazeči vyzváni do 10. 10. 2016 prostřednictvím emailu. Informace o výběrovém řízení podá uchazečům Ing. Michal Skalka (tel.: poslat email , e-mail:  poslat email