Volné pracovní místo Psycholog sociální služby Sociální rehabilitace

27.8.2016
Liga vozíčkářů
Místo pracoviště
Bzenecká 4226/23, Židenice, 628 00, Brno
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Psycholog sociální služby Sociální rehabilitace (úvazek 0,5 s možností navýšení)
Požadavky:

  • VŠ v oboru psychologie v magisterském stupni,
  • psychodiagnostická praxe,
  • zkušenost s pracovní a bilanční diagnostikou,
  • znalost zákona o sociálních službách a souvisejících předpisů – výhodou
  • zkušenosti s prací s osobami se zdravotním postižením (tělesným, mentálním, s civilizačními nemocemi, případně jejich kombinací) – výhodou,
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • velmi dobrá práce na PC,
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti.

Náplň práce:

  • používání psychodiagnos­tických nástrojů,
  • základní psychologické poradenství,
  • individuální spolupráce s klienty při rozvoji jejich dovedností,
  • podpora klientů i v jejich přirozeném prostředí (práce v terénu),
  • vedení odpovídající dokumentace.

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání,
  • 5 týdnů dovolené,
  • flexibilní pracovní dobu.

Místo výkonu práce: Brno
Nástup: říjen 2016, nejpozději 1.11. 2016
Výběrové řízení bude probíhat ve dnech 26.9. – 30.9. 2016
Nástupní mzda: od 8.500 Kč (0,5 úvazek), po zkušební době osobní ohodnocení.
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis do 19.9. 2016 (včetně) na emailovou adresu poslat email do předmětu e-mailu uveďte „Psycholog SOR“