Volné pracovní místo Psycholog/psycholožka - Velké Meziříčí a Janštejn

7.10.2016
Výchovný ústav, základní škola, střední škola a středisko výchovné péče, Velké Meziříčí, K Rakůvkám 1
Místo pracoviště
K Rakůvkám 916/1, Velké Meziříčí, 594 01, Velké Meziříčí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

PRACOVIŠTĚ: VELKÉ MEZIŘÍČÍ A JANŠTEJN
Popis pozice:

  • Požadavky na kvalifikaci podle zákona o pedagogických pracovnících platného od 1.1.2015.
  • Úvazek: 1,0
  • Nástup: dle dohody
  • Nástupní plat cca 22. tis. Kč, dle vzdělání a praxe

Osobnostní požadavky:

  • Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě.
  • Odborná znalost vývojové etapy dospívání a problematicky osobností dítěte v ústavu.
  • Schopnost posoudit vlastní možnosti vzhledem k dítěti.
  • Schopnost zaujmout svojí osobností.
  • Schopnost posoudit možnosti dítěte.
  • Schopnost dobře porozumět problému.
  • Schopnost pracovat s konflikty a chybami.
  • Snaha o předcházení selhání dítěte.
  • Odpovědnost a samostatnost.
  • Schopnost samostatného úsudku a rozhodování v krizové situaci.
  • Umění vyjednávat.
  • Schopnost spolupráce v týmu.
  • Aktivita a kreativita, flexibilita.
  • Podíl na rozvoji celého zařízení.
  • Loajalita.
  • Vysoké pracovní nasazení.
  • Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi.
  • Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti školství.

Další požadavky:

  • Schopnost řízení služebního auta.
  • Dostupnost v mimopracovní době.
  • Praxe

Žádosti s přiloženým životopisem zasílejte na email: poslat email
Info: PaedDr. Karel Suchánek, tel:  poslat email