Volné pracovní místo R&D Manager (Chemický inženýr technolog, normalizátor v potravinářském průmyslu)

19.9.2016
Mlékárna Klatovy a. s.
Místo pracoviště
Za Tratí 640, Klatovy IV, 339 01, Klatovy
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

NÁPLŇ PRÁCE:

  • úzká spolupráce s jednotlivými technology, navrhování technologie výroby nových výrobků, návrh alternativní technologie z důvodu inovací a optimalizací
  • spolupráce při výběru a testování nových technologických zařízení
  • řízení a kontrola projektů a jednotlivých projektových týmů
  • řízení procesu vývoje nových výrobků, inovací a optimalizací stávajících výrobků
  • tvorba interních obchodních specifikací a specifikací zákazníků
  • zadávání textových podkladů pro design obalů a schvalování etiket finálních výrobků
  • práce v týmu QM, HACCP, EMS, spolupráce při interních auditech jakosti

POŽADUJEME:

  • VŠ chemického zaměření, obor: technologie mléka a mléčných výrobků, potravinářských výrobků, chemie a mikrobiologie
  • praxe v oboru min 1 rok
  • uživatelská znalost práce na PC – MS Office
  • znalost AJ na úrovni B2

NABÍZÍME:

  • zázemí velké mezinárodní společnosti
  • možnost dalšího vzdělávání, seberealizace, odborného a profesního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a schopností zaměstnance
  • řadu zaměstnaneckých výhod (příspěvek na dopravu, na stravování, bonus za odpracovanou dobu, příspěvek na penzijní připojištění…)