Volné pracovní místo Realitní Makléř - Zprostředkovatel prodeje nemovitostí (Česká Lípa)

29.11.2016
EU - Grand, s.r.o.
Místo pracoviště
Sokolská 262/24, Česká Lípa, 470 01, Česká Lípa
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Hrubý plat
15 000 Kč - 70 000 Kč / měsíc
Směnnost
Pružná pracovní doba
Pracovní období
od 1.12.2016

Popis pracovní nabídky

Náplň práce bude:

  • zajišťování prodeje a pronájmů nemovitostí
  • prohlídky u klienta
  • uzavírání smluv
  • poradenství klientům v oblasti realit
  • spolupráce v týmu zkušených kolegů
  • zpracování informací v interním systému

Nabízíme: z počátku uzavření dohody o pracovní činnosti s možností vzniku pracovního poměru.

Zaměstnanecké výhody, benefity:

  • pravidelný příjem až 20.000,–Kč
  • vyplácení záloh
  • provize z prodeje až 55%
  • provize za zprostředkování, provize z hypoték, provize za doporučení nemovitosti či klienta
  • propracovaný systém vzdělávání včetně absolvování realitní akademie zakončené
  • certifikovanou zkouškou
  • Možnost využití firemní SIM karty
  • Podpora právního oddělení ZDARMA
  • Marketingová podpora ZDARMA
  • podpora týmu asistentek
  • motivující nadstandardní výdělky
  • pravidelné soutěže
  • účast na firemních akcích
  • plně vybavená moderní kancelář na prestižní části České Lípy

Výhodou je bydliště v lokalitě.

Společnost EU-Grand byla založena v roce 2004, hlavní činností společnosti EU-Grand s.r.o. je zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí. Nově naše společnost v reakci na stávající realitní trh zavedla novou službu – přímý výkup nemovitosti. Výkup je určen pro klienty, kteří z vážného důvodu na prodej opravdu spěchají a nemají možnost čekat několik týdnů na zprostředkování prodeje své nemovitosti. Jedním z mnoha dalších důvodů je exekuční řízení, zástavní práva, výhodná koupě jiné nemovitosti apod. Více o společnosti naleznete na  poslat email

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Petr Nechutný (EU - Grand, s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti EU - Grand, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost EU - Grand, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.