Volné pracovní místo RECEPČNÍ DĚTSKÉHO STUDIA

13.8.2016
studio beruška s.r.o.
Místo pracoviště
Mařanova 334, Liberec XXIII-Doubí, 463 12, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za provoz studia
  • Péče o zákazníka
  • Drobný prodej
  • Příprava drobného občerstvení
  • Základní obsluha PC
  • Obsluha rezervačního sytému
  • Drobná administrativa
  • Střídání dopoledního a odpolední provozu.

Požadavky:

  • Vzdělání: středoškolské s maturitou
  • Předchozí praxe výhodou
  • Chuť učit se nové věci, organizační schopnosti.
  • Kladný vztah k dětem

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení.
  • Práci v příjemném prostředí v malém kolektivu.
  • Nástup září 2016

Místo pracoviště: Liberec
Mzda: 15000 – 18000 Kč
Pracovní smlouva.
Stručný životopis a motivační dopis zasílejte na  poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC