Volné pracovní místo  RECEPČNÍ - NOČNÍ: BRIGÁDNĚ / ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Brigády
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 7 000 Kč / měsíc

V případě zájmu nás kontaktujte emailem: použijte odpovědní formulář telefon: použijte odpovědní formulář
Požadujeme perfektní znalost anglického jazyka, ostatní jazyky výhodou.
HOTELOVÝ RECEPČNÍ - NOČNÍ: BRIGÁDNĚ / ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK

Náplň práce: ubytování hostů a péče o ně; obsluha recepce; vyřizování rezervací; administrativní činnosti spojené s činností recepce; obsluha lobby baru v recepci.

Požadujeme: svědomitost, zodpovědnost, samostatné rozhodování i smysl pro práci v kolektivu, profesionální vystupování, přátelské chování, diskrétnost. Požadujeme znalost cizích jazyků - angličtina, další jazyky výhodou. Zaškolíme.
Zodpovědnost: za řádné plnění pracovních povinností; za svěřené finance na recepci.
Pracovní doba: dle rozvrhu hodin v čase od 18:00 do 7:00 hod, nebo dle fondu měsíční pracovní doby (ca 5 - 7 směn v měsíci).
Ohodnocení: odměna brigádníka ve výši Kč 800,- / směna;
mzda pro pracovníka s polovičním úvazkem činí Kč 7.000,- / měsíc s možností bonusů.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.1.2017