Volné pracovní místo Recepční v organizaci

4.2.2016
FORCORP Human Resources spol. s r.o.
Místo pracoviště
Na Šibeníku 1179/5, Nová Ulice, 779 00, Olomouc
Pracovní poměr
Zkrácený úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Dvousměnný provoz

OKRESNÍ SPRÁVA SOCIÁLNÍHO ZABEZPEČENÍ OLOMOUC. Na Šibeníku 1179/5, 779 00, Olomouc 9
Směnnost: dvousměnný. Pracovní úvazek: 4 hod./den. Mzda: 65,– Kč/ hod. + osobní ohodnocení. Nástup dle dohody.
Náplň práce: ohlašování návštěv, vedení knihy návštěv a vydávání návštěvnické propustky. Přepojování a vyřizování telefonátů a poskytování všeobecných informací o společnosti. Zodpovědnost za chod recepce, drobné administrativní práce, obsluha bezpečnostního systému, reprezentativní vystupování, komunikační schopnosti. Požadujeme: čistý trestní rejstřík.
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle par. 80 zák. č. 435/2004 Sb. (OZP). Prosím nechodit na pracoviště, kontaktní osoba se nachází na jiné adrese. První kontakt možný POUZE mailem nebo telefonicky!

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

RECEPČNÍ VE VÝROBNÍ SPOLEČNOSTI AJ+ŠJ (20 000Kč – 25 000Kč)
vedení recepce vyřizování telefonátů, emailů a pošty komunikace se zákazníky, dodavateli, návštěvami administrativní práce organizace akcí různého charakteru
SPINWARE s.r.o. Prostějov Plný úvazek
dnes
Recepční
Požadavky: vzděl. SŠ s maturitou, aktivní znalost AJ podmínkou, znalost dalšího cizího jazyka (NJ, RJ) výhodou, zdravotní průkaz pro práci v potravinářství, trestní bezúhonnost. Příplatky za noční směny, svátky a víkendy. Jedná se ...
Ing. Miloslav Šebesta Na střelnici 343/48, Olomouc Plný úvazek
týden
Recepční
Pracoviště: Křivá č.p. 76/8, Olomouc. Nástup možný ihned. Požadavky: komunikativní znalost anglického jazyka. Jedná se o práci v noci, i o víkendech. První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.
Petr Gasta Křivá 76/8, Olomouc Brigády
aktivní
Recepční
Pracoviště: Řepčín č.p. 91, Olomouc. Požadavky: minimální vzdělání střední s maturitou, nutná znalost angličtiny slovem i písmem, němčina vítána, reprezentativní vzhled i vystupování. Životopisy nejlépe s fotografií zasílejte POUZ ...
HOTEL PRACHÁRNA, s.r.o. 91, Olomouc Plný úvazek