Volné pracovní místo  Recepční ve službách pouze OZP nebo OZZ

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 10 650 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní pozice recepční se nachází v Masérském centru
Požadujeme: znalost práce s počítačem (Word, Excel, internet).
Náplň práce: práce s peněžní hotovostí, práce s pokladnou, objednávání klientů a plánování masáží, související administrativa, praní, žehlení pracovních oděvů a ručníků, úklid prostor Masérského centra, příjem - výdej Zásilkovna
Pracovní doba: od pondělí do pátku od 6.30 do 18.30 hodin (ranní, polední a odpolední směny)
V případě oboustranné spokojenosti bude pracovní smlouva po roce prodloužena.
Jedná se o chráněná pracovní místa určená pouze pro osoby se zdravotním postižením.

KONTAKT: Své životopisy zasílejte na uvedený email.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.5.2025

Máte zájem o nabídku Recepční ve službách pouze OZP nebo OZZ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Martina Jelínková z Unika Relax, s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Recepční ve službách pouze OZP nebo OZZ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.