Zařazeno v oborech:
Cestovní ruch a ubytování
Pozice:
Recepční v cestovním ruchu
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Recepční v cestovním ruchu Zlín

Volné pracovní místo Recepční

29.4.2015
ROX COMPANY s.r.o.
Místo pracoviště
300, Všemina, 763 15, Všemina
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Turnusové služby

Activitypark Hotel Všemina hledá nové zaměstnance na pozici recepční.
Náplň práce: administrativní činnost, práce s recepční a rezervačním systémem, vyřizování telefonátu, poskytování informací, ubytování a odhlášení klientů.
Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, samostatnost, flexibilitu, chuť učit se novým věcem
Nabízíme: práci v mladém a dynamickém kolektivu, ubytování, personální stravování
Zájemci o pracovní místo zasílat životopis na e-mail.

Podobné nabídky práce

Recepční
Pracovní doba: 12-ti hodinové směny (6:00-18:00 ranní / 18:00-6:00 noční) Náplň práce: práce na PC, aktivní komunikace s klienty (telefon, e-mail, osobně), vítání a péče o hosty, příjem, přepojování a vyřizování telefonátů a e-mai ...
Hotel AMBRA s.r.o. Solné 1055, Luhačovice Plný úvazek
dnes
Recepční rekreačního areálu
Náplň práce: ubytování a rezervace hostů, komunikace s pokojskou, komunikace s restaurací, vytváření dokumentů, řešení požadavků hostů areálu Požadavky: profesionální přístup, flexibilita, komunikativnost, práce na pc, angličtina ...
PAHRBEK s.r.o. Pahrbek 735, Napajedla Plný úvazek
týden
Recepční.
Požadavky: znalost AJ i NJ podmínkou, praxe na obdobné pozici výhodou, znalost práce na PC, vstřícné vystupování. Benefity: dovolená 25 dnů, zam. ubytování za výhodné ceny, jazykové příplatky, prof. růst v rámci firmy, výhodné vým ...
Lázně Luhačovice, a. s. Masarykova 567, Luhačovice Plný úvazek