Volné pracovní místo  RECEPČNÍ

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Pracovní poměr na dobu neurčitou, turnusové služby (denní + noční směny).
Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: zajištění chodu recepce, komunikace s hosty, práce s hotelovým rezervačním systémem, práce s rezervačními portály, vyřizování pošty.

Požadavky: znalost min. AJ, bezúhonnost, komunikativnost, flexibilita, smysl pro pořádek, práce i během víkendů a svátků, profesionální jednání, spolehlivost, zodpovědnost, výhodou praxe v oboru.

Zaměstnanecké výhody: zvýhodněná personální strava, možnost osobního ohodnocení, možnost personálního ubytování mezi směnami.

Kontakt - paní Drašnarová Iva, tel.: použijte odpovědní formulář (od 08:00 hod. do 16:00 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář (pro zaslání životopisu).

Pracovník/pracovnice bude vybrán/vybrána na základě výběrového řízení.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Jiné

Benefity

  • Ubytování
  • Jiné výhody - zvýhodněná personální strava, možnost osobního ohodnocení

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.5.2024