Volné pracovní místo Recepční

22.6.2016
CROWN CZ a.s.
Místo pracoviště
Malé nám. 181/4, Třešť, 589 01, Třešť
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Turnusové služby

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Malé nám. 4, Třešť.
Náplň práce: Vyřizování a zpracování rezervací, komunikace se zákazníkem, zabezpečení provozu hotelu, podílení se na organizaci společenských akcí, administrativa.
Upřednostňujeme zaslání životopisu na  poslat email

Podobné nabídky práce

Recepční hotelu
Požadujeme němčinu, angličtina výhodou, pečlivost, komukační schopnosti. trestní bezúhonnost.
GARANT - KONGRES, s.r.o. 11, Střítež Plný úvazek
dnes
Recepční
Práce s PC - ubytovací systém, práce s penězi - trestní bezúhonnost, znalost německého nebo anglického jazyka
GM, spol. s r.o. Křížová 112/4, Jihlava Plný úvazek
aktivní
obsluha recepce a baru v saunovém centru
Obsluha recepce a baru. Praxi nepožadujeme, ale je nezbytné příjemné vystupování, dobré vyjadřovací schopnosti a hmotnou zodpovědnost.
saunaRelax s.r.o. Březinova 4690/144, Jihlava Plný úvazek
aktivní
Recepční
Do nově vznikající restaurace hledáme pracovníky, kteří by vhodně doplnili náš tým obsluhy. Restaurace se bude zaměřovat na gastronomii "vyšší úrovně" (fine dining/haute cuisine). Z tohoto důvodu hledáme spolehlivého jedince s vys ...
BioVendor Group a.s. Nádražní 1, Luka nad Jihlavou Plný úvazek