Volné pracovní místo RECEPČNÍ

24.5.2016
HOCHTIEF CZ a.s.
Místo pracoviště
Okružní 485/2, České Budějovice 4, 370 01, České Budějovice
Pracovní poměr
Plný úvazek, Brigády, Brigády
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Nástup dle dohody: ideálně od 1.6.2015 – zaučování na částečný pracovní úvazek, poté nejpozději od 1.10. na plný pracovní úvazek – dle dohody.
Prac. doba: 12hod. směny v režimu 2×denní – 2× noční – 4 dny volna
Prac. náplň: obsluha recepce, příjemná komunikace s hosty, administrativní agenda, vyřizování telefonátů, zabezpečení plynulého chodu ubytovny
Nabízíme: bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnl, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, zvýhodněné půjčky zaměstnancům, firemní akce
V případě zájmu zašlete profesní životopis na uvedený e-mail.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Podobné nabídky práce

RECEPČNÍ
Požadujeme výborné komunikativní schopnosti, znalost AJ a NJ slovem i písmem, znalost PC, pečlivost, spolehlivost, samostatnost. Nabídky na e-mail : <!--poslatEmail-->
CPI Hotels, a.s. Pražská tř. 14/209, České Budějovic... Plný úvazek
týden
RECEPČNÍ, ASISTENT/KA JEDNATELE SPOLEČNOSTI
příjemné vystupování a jednání, samostatnost, zodpovědnost, znalost MS Office, znalost AJ výhodou, prac. doba 9 - 18 hod.
Beneš nábytek s.r.o. Otavská 1453, České Budějovice Plný úvazek
týden
RECEPČNÍ
znalost AJ/NJ podmínkou
MEDICA HOLDING CZECH s.r.o. Sokolská 1339, Hluboká nad Vltavou Plný úvazek
aktivní
RECEPČNÍ
Praxe vítána Znalost AJ a NJ podmínkou, práce na PC Životopisy zasílejte na e-mail
Klika J. s.r.o. Hroznová 159/23, České Budějovice Plný úvazek
aktivní
RECEPČNÍ
Požadavky: SŠ, praxe výhodou, základní znalost práce na PC, znalost NJ podmínkou (AJ výhodou). Náplň práce: recepční v stylovém čtyřhvězdičkovém hotelu v Hluboké nad Vltavou. Pracovní doba: 12 hodinové směny - denní 7 - 19 hod.. n ...
AGRIPROD CZ a.s. nám. Čsl. armády 30, Hluboká nad Vl... Plný úvazek
aktivní
RECEPČNÍ
Základní znalost AJ slovem i písmem, Nj výhodou není podmínkou, na dobu určitou s možností prodloužení. Hrubá mzda 14000 Kč + pohyblivá složka. Zaslat životopis na uvedený e-mail.
NVT Hotels & Resorts s.r.o. Bezručova 141, Hluboká nad Vltavou Plný úvazek