Volné pracovní místo Recepční

18.10.2016
Asten Hotels s.r.o.
Místo pracoviště
23, Špindlerův Mlýn, 543 51, Špindlerův Mlýn
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Dvousměnný provoz

Popis pracovní nabídky

RECEPČNÍ
Požadujeme:příjemné vystupování a pozitivní myšlení,
samostatnost, pečlivost, flexibilitu , dobré komunikační schopnosti , chuť a snahu profesního růstu v oboru,
dobrou znalost anglického jazyka, ostatní jazyky jsou výhodou
Nabízíme: zázemí moderní hotelové společnosti,
možnost osobního rozvoje, účast v Asten Hotels training programu, zajištění ubytování, dobré platové podmínky
benefity v rámci Asten Hotels, personální stravování, uniforma
Náplň práce
Recepční: Práce na recepci hotelu podle standardů společnosti Asten Hotels

Podobné nabídky práce

Recepční
RECEPČNÍ - znalost NJ nebo AJ na komunikatvní úrovni, příjemné a slušné vytupování, spolehlivost. Ubytování zajištěno.
LuKa Hotel s.r.o. 110, Špindlerův Mlýn Plný úvazek
týden
Recepční
RECEPČNÍ - obsluha wellness centra, SŠ vzdělání, komunikativnost, příjemné vystupování, znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni. Prac. doba dle dohody, v létě odpolední, v zimě celodenní provoz. Při nástupu DPP, při oboustran ...
WELLNESS agentura s. r. o. Krkonošská 153, Vrchlabí Brigády
týden
Noční recepční
NOČNÍ RECEPČNÍ , ubytování hostů při pozdějším příjezdu, starost o hosty, příprava snídaní, bez práce na PC, nebo vyřizování rezervací, vhodné jako přivýdělek OZP. Spolehlivost, pracovitost, pečlivost, samostatnost a příjemné vyst ...
ERIKA s.r.o. Špindlerův Mlýn Krkonošská 153, Vrchlabí Plný úvazek
týden
Recepční
RECEPČNÍ - SŠ vzdělání, znalost AJ, slušné vystupování, komunikativnost. Bez možnosti ubytování. Životopisy zasílejte na uvedený mail.
Remy Gastro s.r.o. 50, Špindlerův Mlýn Plný úvazek
týden
Recepční
RECEPČNÍ - znalost NJ na velmi dobré úrovni podmínkou, znalost AJ vítána, praxe v oboru, komunikativnost, vstřícný přístup ke klientovi, organizační schopnosti, pečlivost, samostatnost, znalost hotelového systému Opera velkou výho ...
CPI Hotels, a.s. 111, Špindlerův Mlýn Plný úvazek