Volné pracovní místo  Recepční

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 14 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Na Heleně 5004/2, Ostrava - Třebovice

Kontakt: e-mailem, telefonicky 14.00 - 19.00 na výše uvedených kontaktech.

Rodinný hotel Třebovický mlýn hledá kandidáta na pozici recepční. Pracovní doba krátký/dlouhý týden. (12:00 - 24:00 hod.). Nástup ihned.

Požadujeme: znalost angličtiny podmínkou, další jazyky výhodou, řidičský průkaz sk.B, práce na PC na vyšší uživatelské úrovni, výborné komunikační a organizační dovednosti, příjemné vystupování.

Náplň práce: komunikace s klienty - osobní, telefonická, písemná, aktivní komunikace na sociálních sítích, administrace spojená s ubytováním klientů, práce s rezervačním systémem a další úkony dle aktuálních potřeb hotelu.

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 1.3.2017