Volné pracovní místo Ředitel/ka divize personální agentury

11.10.2016
SIMIX HR s.r.o.
Místo pracoviště
třída Míru 60, Zelené Předměstí, 530 02, Pardubice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Místo výkonu práce Pardubice, Hradec Králové, Nymburk, Kolín, Poděbrady.
Pracovní doba od 8:00 do 16:00

Pracovní náplň: odpovědnost za řízení středisek v rámci personální agentury, stanovení koncepce rozvoje divize a odpovědnost za sestavení obchodního plánu a splnění stanovených cílů, příprava náborové a rozvojové strategie, vytváření organizačních struktur, procesní kontrola, přijímání opatření k zajištění funkčnosti systému, reporting.

Požadujeme: praxe min. 5 let v manažerské pozici výrobní společnosti, ochota cestovat, mobilita po celé ČR, dobré komunikační schopnosti, zodpovědnost,

Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, motivační finanční ohodnocení, příjemné pracovní prostředí – moderní a příjemná kancelář, prémie dle hospodaření firmy, zajímavou, různorodou a dynamickou práci v jedné z nejúspěšnějších personálních agentur ve Východních Čechách, prémie a 13.plat

Nejdříve zasílat životopisy na uvedený e-mail. Pokud Vás do 3 týdnu od zaslání životopisu nebudeme kontaktovat byl vybrán jiný uchazeč.