Zařazeno v oborech:
Management
Pozice:
Provozní ředitel / manažer
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Provozní ředitel / manažer Liberec

Volné pracovní místo ŘEDITEL/KA

2.8.2016
Technické služby města Liberce a.s.
Erbenova 376/2, Liberec VIII-Dolní Hanychov, 460 08, Liberec
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • Vedení Technických služeb města Liberec a. s. (dále jen TSML)
  • Zodpovědnost za řádný chod TSML a plnění stanovených cílů a úkolů dle rozvojové strategie
  • Zodpovědnost za výsledky hospodaření TSML
  • Zajištění a koordinace spolupráce se zakladatelem společnosti, tedy statutárním městem Liberec

Požadavky na uchazeče:

  • Ukončené vysokoškolské vzdělání, ekonomické nebo technické zaměření výhodou
  • Zkušenost s vedením kolektivu podřízených, praxe ve vedoucí pozici alespoň 5 let, praxe v oboru dopravy, stavebnictví či komunálních služeb výhodou.
  • Znalost principů projektového řízení, zkušenosti s vedením projektových týmů
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, odolnost vůči stresu
  • Důraz na splnění zadaných cílů, analytické schopnosti, strategické a koncepční myšlení, vedení a motivace lidí, plánování a organizování práce
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti
  • Orientace v právních předpisech vztahujících se k řízení akciové společnosti
  • Ochota pracovat ve společnosti ve vlastnictví města se souvisejícími požadavky na transparentnost a otevřenost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost a způsobilost k právním úkonům.

Nabízíme:

  • Kariéru statutárního zástupce zavedené společnosti
  • Finanční ohodnocení odpovídající pozici (od 48 600,– Kč + prémie)
  • Možnost seberealizace při dosahování cílů
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Pracoviště: Liberec
  • Nástup k 1. 9. 2016 nebo dle dohody

Náležitosti přihlášky:

  • Jméno, příjmení a titul uchazeče
  • Datum a místo narození
  • Státní příslušnost a místo trvalého pobytu
  • Číslo občanského průkazu nebo dokladu o povolení k pobytu
  • Datum a podpis uchazeče
  • Strukturovaný životopis, ve kterém uchazeč uvede zejména údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících činností uvedených v části Náplň práce.
  • Úředně ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (dočasně lze nahradit čestným prohlášením)
  • Výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
  • Lustrační osvědčení dle zákona č. 451/1991 Sb., ve znění pozdějších předpisů (platí jen pro občany České republiky a nepožaduje se u osob narozených po 1.12.1971 – doklad lze doložit v průběhu výběrového řízení)

K přihlášce dále přiložte:

  • Motivační dopis k výkonu funkce ředitele (v rozsahu max. 1 strana, formát A4)
  • Vlastní pohled na činnost Technických služeb (v rozsahu max. 3 – 5 stran, formát A4), který by měl obsahovat:
  • pohled na činnost TSML
  • vize dalšího fungování společnosti
  • V rámci ústního pohovoru:
  • představu o sestavení manažerského týmu (zejm. pozice ekonomického ředitele a provozního ředitele)
  • manažerský systém motivací, způsob hodnocení jednotlivých týmů
  • Písemný souhlas s nakládáním s osobními údaji v rámci výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou nevybraným uchazečům poskytnuté materiály vráceny zpět poštou, a to z důvodu naplnění zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů.

Způsob podání přihlášky:
Přihlášku zasílejte na adresu: Technické služby města Liberce a.s., Erbenova 376/2, 460 08 Liberec 8
s označením obálky „NEOTVÍRAT – VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ – ŘEDITEL/ŘEDITELKA“
Přihlášky lze podávat do 15. 8. 2016, 12:00 na uvedenou adresu.
Termín ústních pohovorů s vyzvanými uchazeči 25.8.2016
Bližší informace podá personalistka Světlana Baranová, tel.  poslat email

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B