Volné pracovní místo  Referent investic a majetku města

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

REFERENT INVESTIC A MAJETKU MĚSTA
Pracovní náplň: příprava a realizace jednotlivých investic menšího rozsahu nebo částí velkých investic
příprava výběrových řízení investičních akcí po věcné stránce, orientace v územním plánování, komunikace se státní správou v oblasti přípravy a realizace investic
provádění technického dozoru stavebníka, příprava akcí v návaznosti na dotační tituly
Pracovní poměr: na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
Platová třída: 9 (osobní ohodnocení podle dosahovaných výsledků) 25.000 - 30.000,-Kč Požadavky na uchazeče dle zákona o úřednících územních samosprávných celků:
  • občan ČR (nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR - nutnost ovládat český jazyk),
  • fyzická osoba, která dosáhla věku alespoň 18 let,
  • plná svéprávnost,
  • bezúhonnost (za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena)
Kvalifikační předpoklad: minimálně střední vzdělání technického směru (stavební směr výhodou)
Další požadavky: praxe v technickém oboru, schopnost řešit technické problémy, orientace v technické dokumentaci, orientace v oblasti stavebních předpisů,
schopnost samostatného rozhodování i týmové práce,
vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu,
komunikační a organizační schopnosti v písemném i mluveném projevu, loajalita vůči zaměstnavateli, flexibilita a spolehlivost, pečlivost a systematičnost,
pokročilá znalost práce na PC - MS Office,
zkouška zvláštní odborné způsobilosti výhodou, praxe ve státní správě či samosprávě výhodou
Náležitostí přihlášky jsou: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo občanského průkazu (číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana), datum a podpis.
K přihlášce připojte:
a) strukturovaný profesní životopis, ve kterém uvedete údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se pracovní náplně,
b) výpis z evidence rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
c) kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Písemnou přihlášku spolu s požadovanými dokumenty zasílejte, tak aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději 31.10.2016, na adresu:
Městský úřad Pilníkov
Náměstí použijte odpovědní formulář Pilníkov
Uzavřenou obálku označte heslem: "Výběrové řízení - referent".
Do výběrového řízení budou zařazeni uchazeči, kteří splní výše uvedené požadavky a dodají přihlášku se všemi povinnými náležitostmi.
Bližší informace poskytne starosta města, na tel. použijte odpovědní formulář nebo e-mailu použijte odpovědní formulář
Upozornění: Nevyžádané doklady s osobními údaji budou v souladu s § 20 odst. 1 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, po skončení výběrového řízení skartovány.
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016