Volné pracovní místo  REFERENT/-ka LOGISTIKY

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 28 000–32 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

REFERENT/-ka LOGISTIKY
Náplň práce:
Referent logistiky zajišťuje přípravu a expedici výrobků a zboží k zákazníkovi, vystavení průvodní dokumentace, zajišťuje včasné objednání dopravy, vede potřebnou evidenci spojenou se zajišťováním přepravy, vystavuje podklady pro přepravu, eviduje přepravy, vystavuje dodací listy a faktury potřebné pro expedici, zajišťuje celní podklady pro dodávky mimo EU, vyřizuje expediční reklamace.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
  • SŠ nebo VŠ vzdělání obchodního, ekonomického nebo technického zaměření
  • aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2 - C1)
  • komunikační a organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu
  • pečlivost, důslednost, aktivní přístup
  • výhodou je praxe na stejné nebo obdobné pozici

Co vám můžeme nabídnout?
Nabízíme zázemí stabilní české strojírenské společnosti, práci v přátelském kolektivu, prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, pružnou pracovní dobu, stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, 3 dny sickdays, benefity na volnočasové aktivity.
Mzdu upřesníme při osobním pohovoru, v souvislosti s pracovními zkušenostmi.
Naším zájmeme je spolupráce na dobu neurčitou, ale první smlouva je vždy na dobu určitou 6 měsíců, následně probíhá vyhodnocení a návrh na další prodloužení.

PRVNÍ KONTAKT: e-mailem na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku REFERENT/-ka LOGISTIKY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Helena Cábová, personalista z KOH-I-NOOR RONAS s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku REFERENT/-ka LOGISTIKY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.