Volné pracovní místo  Referent/-ka logistiky

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 23 000–26 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadavky:
  • min. SŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • dobrá znalost RJ podmínkou, AJ nebo NJ výhodou
  • praxe na stejné či obdobné pozici ve výrobní společnosti, automotive výhodou
  • znalost obchodně-celní a obchodně–právní problematiky
  • organizační schopnosti, komunikativnost, příjemné vystupování
  • pečlivost, flexibilita a odolnost vůči stresu

Náplň práce:
  • plánování a organizace vnitrostátních a mezinárodních přeprav k zákazníkům
  • vystavování faktur a vývozních dokumentů
  • komunikace s celními agenty a přepravními společnostmi

Nabízíme:
Práci v dynamické a perspektivní mezinárodní společnosti, pružnou pracovní dobu, možnost zvyšování kvalifikace a profesního růstu, jazykové kurzy, firemní akce, bonusy/prémie, stravenky.

Místo výkonu práce: Olomouc. Práce je vhodná i pro absolventy.

Neozveme-li se vám do třiceti dnů, nepostoupil/a jste do dalšího kola výběrového řízení. „Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu dat uvedených v zaslaném životopise společnosti VALIANT – TMS Czech s.r.o., IČ: 48394114 dávám souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi kandidátů na dobu nezbytně nutnou k účelu jejich zpracování, pokud nedojde k jeho odvolání písemnou formou."

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní
  • Ruština - aktivní

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.3.2017