Volné pracovní místo  Referent/ka nákupu

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–29 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Nástup možný ihned.
REFERENT/KA NÁKUPU
Požadujeme: Minimálně SŠ ekonomického směru, znalost anglického jazyka slovem i písmem, řidičský průkaz sk. B
Pracovní náplň: Zajišťování dodávek materiálu od jednotlivých dodavatelů, uzavírání kupních smluv, sledování finančního vývoje sortimentu materiálu, vývoje dodávek a stavu zásob ve vztahu k finančnímu plánu, vyhlašování VŘ na jednotlivé komodity surovin, vyřizování případných reklamací, vypracovávání analýz a trendů.
Nabízíme: Pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení. Příspěvek na stravování, týden dovolené navíc nad zákonem stanovený, odměny při pracovních a životních výročích, vitamínové balíčky.
První kontakt: Zájemce prosíme o zaslání strukturovaného životopisu prostřednictvím webových stránek použijte odpovědní formulář - záložka "Kariéra". Případné dotazy mohou být zodpovězeny na tel. č. použijte odpovědní formulář nebo na e-mailu použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024 do 30.4.2025