Volné pracovní místo  Referent/ka Odboru investic a projektové podpory

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 24 100 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

První kontakt: písemně na adresu / podatelnu nebo e-mailem
Nástup dle dohody.

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
pro obsazení pozice
Referent/ka Odboru investic a projektové podpory
(investiční referent/ka)
na dobu neurčitou

Popis pracovní pozice:
  • příprava investiční výstavby města,
  • zpracování zadání investičních záměrů,
  • příprava zadávací dokumentace pro výběr dodavatelů,
  • organizační zajištění výběrových řízení,
  • koordinace průběhu realizace investiční výstavby ve spolupráci s technickým dozorem stavebníka a autorským dozorem stavby,
  • kontrola projektové dokumentace ve spolupráci s projektantem,
  • zajišťování povolení staveb ve spolupráci s projektantem,
  • příprava smluv a souvisejících příloh,
  • průběžná kontrola a evidence čerpání finančních prostředků,
  • zpracování závěrečného vyhodnocení akcí.

Požadavky:
  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření, stavební směr výhodou,
  • orientace ve stavební a technické dokumentaci staveb,
  • dobrá znalost práce s PC,
  • ŘP skup. B,
  • morální bezúhonnost,
  • týmová spolupráce, organizační dovednosti,
  • zodpovědnost, spolehlivost, důslednost, technické a logické myšlení,
  • ochota učit se, pozitivní přístup, flexibilita, komunikativnost.

Výhodou:
  • praxe ve stavebnictví (projekce pozemních nebo dopravních staveb, rozpočtování, příprava nebo realizace staveb), ale vhodné i pro absolventy,
  • znalost stavebního zákona a prováděcích předpisů,
  • uživatelská znalost rozpočtového programu (Buildpower, RTS),
  • znalost zákonů ve veřejné správě vítána (zákon č. 128/2000 Sb., o obcích; zákon č. 134/2016 Sb., o veřejných zakázkách, vše ve znění pozdějších předpisů).

Platové podmínky se řídí nařízením vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, platová třída 9-10.
Mezi zaměstnanecké benefity patří: 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna a program Benefit plus.
Nabízíme práci v moderním pracovním prostředí s kanceláří v centru města Tišnova. Podporujeme u zaměstnanců prohlubování kvalifikace formou profesně zaměřených školení.

ZÁJEMCI SE MOHOU PŘIHLÁSIT DO 3.4.2024
  • písemně na adresu: MěÚ Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 TIŠNOV,
  • písemně na podatelnu MěÚ Tišnov do 3.4.2024 – do 17:00 hod.,
a to v zalepené obálce s textem: „Výběrové řízení – Referent/ka OIPP – NEOTVÍRAT“.
V přihlášce uveďte mimo jiné: jméno, příjmení, titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, číslo OP, datum, podpis a telefonní spojení.
  • K přihlášce připojte strukturovaný životopis, motivační dopis, prohlášení o bezúhonnosti, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
  • Před uzavřením pracovní smlouvy doloží vybraný uchazeč originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce a originál dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání.
Přihlášky zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi a přílohami, bez nich není Vaše přihláška úplná a nemůže být zahrnuta mezi přihlášky dalších uchazečů o nabízené pracovní místo.
Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na použijte odpovědní formulář v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2024