Volné pracovní místo  Referent kvality

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 19 000–23 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
-VŠ – materiálové inženýrství, management kvality
-znalost anglického jazyka – střední úroveň
-uživatelská znalost PC – programy Microsoft Office
-samostatnost, spolehlivost, důslednost, rozhodnost
-komunikační dovednosti
-řidičský průkaz skupiny B
-znalost statistických metod, využití základních nástrojů jakosti
-znalost některého se sytému managementu kvality dle ISO 9001, ISO/TS 16949, VDA, QS9000

Náplň práce:
-řešení neshodné výroby a její analýza, statistické zpracování dat
-jednání se zákazníkem při řešení reklamací, vedení dokumentace k reklamacím, zpracování PPAP dokumentace
-koordinace zabezpečení analýzy FMEA, zpracování plánu kontrol, MSA, IMDS
-koordinace zajištění specifických požadavků zákazníků mezi jednotlivými odděleními
-funkce interního auditora pro oblast systému managementu kvality, výrobních procesů a auditu výrobků
-řešení problémů metodikou 8D Reportů
-zpracování dokumentů systému kvality

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.11.2014 do 30.11.2014