Volné pracovní místo  Referent logistiky

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

22000 Kč zákl. plat + 3000 Kč osob. ohodnocení
Pracovní náplň:
Komunikace s dodavateli
Správa ekonomického systému SAP Business One
Komunikace s poskytovatelem SAP Business One
Zavádění nových komponentů do programu SAP
Aktualizace ceníků
Zakládání a evidence zakázek v SAPu - může být
Příprava technické dokumentace - pasporty, certifikáty
Vnitrofiremní komunikace se všemi odděleními
Požadované dovednosti:
SŠ nebo VŠ - ekonomického směru
Jazyková výbava: RJ nebo AJ
Komunikační předpoklady, samostatnost, flexibilita
Práce s běžným software Word, Excel,…
Zkušenosti se SAP
Praxe v logistické oblasti výhodou
Praxe výhodou, nikoli podmínkou, pozice je vhodná i pro absolventy
Řidičský průkaz skupiny B
Zaměstnanecké výhody: výuka RJ, AJ
Kontakt: telefonicky - po-pá 9-15 hod., emailem

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 9.2.2017