Volné pracovní místo  Referent marketingu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Smetanova 683, 403 17 Chabařovice.
Pracovní náplň:
Plánování a realizace marketingových aktivit na podporu prodeje dle požadavků managementu
Propagace prodeje a vytváření dobrého povědomí o produktech a službách firmy
Správa webových portálů, e-shopu, tvorba textu, úprava médií
Event marketing - opening party, firemní akce
Direct mailing, telemarketing, průzkumy, tvorba propagačních materiálů
PR články a spolupráce s médii
Jednání a spolupráce s obchodními partnery na poli reklamy a marketingu
Budování vnitřní firemní kultury
Profil uchazeče:
Ukončené středoškolské vzdělání, VŠ výhodou
Praxe v oblasti marketingu a reklamy min. 1 rok (důležitá je pro nás zejména motivace a energie do práce)
Komunikativní znalost německého jazyka, anglický jazyk výhodou
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Výborná znalost práce na PC (MS Office, Power Point, Administrace webu)
Zkušenosti v navazování kontaktů a jednání s dodavateli/klienty výhodou
Dobré verbální i písemné schopnosti
Kultivované vystupování, časová flexibilita, výborné organizační schopnosti
Kreativita, aktivní přístup, samostatnost a loajalita
Nabízíme:
Motivující finanční ohodnocení včetně cílených odměn a benefitů (např. sick days, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, firemní akce, náborový příspěvek aj.)
Zajímavou práci v profesionálním a přátelském kolektivu
Stabilitu a zázemí společnosti
Příjemné a moderní pracovní prostředí v sídle společnosti
Místo výkonu práce v Chabařovicích
Nástup možný ihned nebo dohodou
Kontakt: Mailem zaslat životopis, foto, reference na použijte odpovědní formulář

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017