Volné pracovní místo  REFERENT NÁKUPU

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 19 500–31 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Vaše pracovní náplň:
  • Obstarávání materiálu a řízení objednávek
  • Vyjednávání ceny s dodavateli
  • Optimalizace objednávek
  • Zajišťování dodavatelů
  • Vnitřní komunikace s technickým oddělením, s prodejem, atd.
  • Zpracování obchodních reklamací

Váš profil:
  • Úspěšně absolvované středoškolské vzdělání (obchodní zaměření výhodou)
  • Víceleté zkušenosti v oblasti nákupu a/nebo materiálového hospodářství výhodou
  • Dobrá znalost německého jazyka, znalost anglického jazyka výhodou
  • Zkušenosti v oblasti elektrotechniky (např. konektory, kabely, kontakty)výhodou
  • Dobré počítačové znalosti (MS-Office), programy pro správu dat
  • Způsob práce orientovaný na zákazníky a procesy
  • Schopnost vyjednávání, prosadit se a silné komunikační schopnosti
CiS systems s.r.o. nabízí svým zaměstnancům firemní benefity, možnost kariérního růstu a další vzdělání v rámci školy mistrů. Pokud chcete být součástí naší firmy a podílet se na jejím budoucím úspěchu, pošlete žádost o místo společně s životopisem v českém a německém jazyce, s údaji o možnosti Vašeho nástupu.

Požadovaná znalost jazyků

  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Benefity

  • Jiné výhody - volnočasové a kulturní aktivity
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 16.5.2017