Volné pracovní místo  Referent/referentka projektů a investic

Firma Město Doksy
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–35 000 Kč / měsíc

Podrobnosti k inzerované pozici, vzor přihlášky a osobního dotazníku jsou na webových stránkách města použijte odpovědní formulář Požadujeme splnění zákonných a kvalifikačních předpokladů.
Náplň práce:
  • koordinace přípravy a realizace investičních (převážně stavebních) projektů, financovaných z městských nebo dotačních prostředků
  • příprava a zpracování podkladů pro projektovou přípravu a administraci veřejných zakázek, koordinace a zajištění inženýrské činnosti apod.
  • agenda administrace a vyúčtování tuzemských i evropských dotací a projektů
  • aktivní součinnost s dodavateli a smluvními partnery investičních akcí
  • řešení majetkoprávních vztahů pro potřeby investičních záměrů
  • příprava smluvních vztahů s dodavateli, technickým a autorským dozorem apod
Jiné požadavky:
  • technické myšlení, základní orientaci v projektové a stavební dokumentaci a v rozpočtech
  • aktivní přístup, zodpovědnost, samostatnost, důslednost
  • pečlivost, výborné organizační a koordinační dovednosti
  • zkušenosti z oblasti investiční přípravy nebo řízení investičních, především stavebních projektů - výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (Word, Outlook, Excel, schopnost práce s internetem)
  • řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Nabízíme:
  • osobní ohodnocení, stravenkový paušál, sick days, 25 dnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění a další finanční i nefinanční benefity

Písemné přihlášky doručit do 13.5.2024 do 17:00 hod v zalepené obálce, označené textem: Neotvírat - výběrové řízení na místo referen/ka projektů a investic"

Požadované dovednosti

  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody - osobní ohodnocení, stravenkový paušál, sick days, příspěvky

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku Referent/referentka projektů a investic?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Petra Musilová, tajemnice úřadu z Město Doksy

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Referent/referentka projektů a investic

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.