Volné pracovní místo referent správy pohledávek

15.3.2016
MEMFIS. cz, s.r.o.
MEMFIS. cz, s.r.o., pracoviště Louny, MEMFIS. cz, s.r.o., pracoviště L…
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

místo výkonu práce: okres Louny
Společnost MEMFIS.cz, s.r.o. se sídlem Jírovcova 1343/32, České Budějovice, provozovna Krumlovská 1279, Prachatice, zabývající se správou pohledávek a specializující se na služby pro bankovní společnosti, hledá zaměstnance na pozici:
REFERENT SPRÁVY POHLEDÁVEK
Náplň práce:
vymáhání a administrativní správa pohledávek (v kraji vašeho bydliště), osobní kontakt s klienty a prověřování klientů, do provozovny společnosti se zaměstnanec dostavuje pouze 1× za 2 až 3 měsíce za účelem porad, jinak se vše řeší prostřednictvím telefonu, e-mailu a pošty
Požadujeme:
bydliště v požadované oblasti podmínkou,stře­doškolské vzdělání,znalost MS Word, MS Excel, znalosti/praxe v oblasti správy a vymáhání pohledávek vítána,předchozí zkušenosti u Policie a Armády výhodou, komunikativnost, asertivita, samostatnost, morální a trestní bezúhonnost, řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
zázemí silné a stabilní společnosti, hlavní pracovní poměr, flexibilní pracovní doba, zaškolení do problematiky pohledávek, odpovídající finanční ohodnocení (15 tis. Kč hrubá mzda, osobní ohodnocení, odměny dle úspěšnosti, vymožených peněz, podíly na zisku), služební vozidlo, notebook, mobilní telefon, apod.
Životopisy zasílejte na poslat email Václav Kubička, vedoucí provozu, tel.:  poslat email .