Volné pracovní místo  Referent vodní hospodářství na odboru životního prostředí

Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 23 390–34 370 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Rakovník.
Náplň práce: výkon státní správy na úseku vodního hospodářství.
Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání, schopnost týmové práce, schopnost samostatného rozhodování, znalost práce na PC, flexibilitu a spolehlivost. Vysokoškolské vzdělání s vazbou na problematiku vodního hospodářství, znalost programu "GINIS SSL", VITA a GRAMIS, znalost obecně závazných právních předpisů. Zkouška odborné způsobilosti a praxe na úseku vodního hospodářství, případně na jiném úseku životního prostředí výhodou.
Nabízíme: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost trvalého vzdělávání, podporu profesního i osobního rozvoje (vstupní vzdělávání, školení, semináře, kurzy), příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění a další benefity.
Písemné přihlášky zasílejte do 9.5.2024 na adresu: Město Rakovník, Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník.
Více informací na použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 20.5.2024

Máte zájem o nabídku Referent vodní hospodářství na odboru životního prostředí?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Renáta Kameníková z Město Rakovník

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Referent vodní hospodářství na odboru životního prostředí

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.