Volné pracovní místo  Referenti obchodního oddělení

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 20 000–25 000 Kč / měsíc

Požadujeme: chuť učit se novým věcem, komunikativní osobnost, schopnost organizace času, znalost práce na PC a s tabletem výhodou, řidičský průkaz skupiny "B" výhodou
Náplň práce: úzká spolupráce s regionálním manažerem, vyřizování požadavků firemních zákazníků, příprava obchodních nabídek, aktivní sebevzdělávání prostřednictvím firmou zajištěných seminářů a školení, pravidelný reporting, související administrativa
Nabízíme: práci na HPP, nástupní plat 20000,- + odměny, atraktivní pracovní prostředí a kolegiální vztahy, možnost reprezentovat prestižní obchodní firmu, možnost využití firemního automobilu, zázemí, stabilitu a jistotu silné společnosti, nadstandardní příjmy významně oceňující výkon a kvalitu řízeného týmu, vyspělou firemní kulturu, dynamickou seberealizaci, individuální zapracování, účast na atraktivních firemních akcích

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 5.9.2016