Volné pracovní místo  referent/ka bezpečnosti státu

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 15 780 Kč / měsíc

Ministerstvo vnitra ČR, odbor azylové a migrační politiky, hledá uchazeče na pracovní pozici
referent bezpečnosti státu
Náplň práce:
přepážkový pracovník oddělení pobytu cizinců Jihomoravský kraj
Místo výkonu práce: Brno

Kvalifikační požadavky: SŠ s maturitou
Další předpoklady:
schopnost samostatné i týmové práce, rozhodnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup k řešení problémů,
velmi dobrá uživatelská znalost práce s PC (MS Office, ASPI),
trestní a morální bezúhonnost,
znalost správního řízení výhodou,
znalost anglického jazyka výhodou,
státní občanství ČR podmínkou.

Platové zařazení: podle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 9. platová třída, osobní příplatek podle dosahovaných výsledků.

Požadované doklady:
strukturovaný životopis,
před nástupem doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání,
před nástupem výpis z rejstříku trestů ne starší třech měsíců.

Předpokládaný nástup: 1.12.2016. Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou po dobu rodičovské dovolené s 3 měsíční zkušební dobou.

Nabídku se strukturovaným životopisem je možné zaslat nejpozději do 31.10.2016 na e-mailovou adresu použijte odpovědní formulář s předmětem "přijímací řízení". Na nabídky zaslané po tomto datu nebude brán zřetel. Vyrozumění obdrží pouze uchazeči, kteří budou pozváni k ústnímu pohovoru.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016