Volné pracovní místo REFERENT/KA LOGISTIKY

12.8.2016
LB Cemix, s.r.o.
Místo pracoviště
Tovární 36, Borovany, 373 12, Borovany
Plný úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce:spolupráce na realizaci interních projektů v rámci logistiky, koordinace logistických procesů v nákupu, výrobě, zásobování, zákaznickém centr, expedici a přepravě, komunikace s přepravci, případně jinými dodavateli, logistický controlling, reporting na vedení společnosti, administrace modulu SAP SD – klíčový uživatel v rámci společnosti
Požadujeme: VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, dobrou znalost práce s PC – MS Excel, MS Word, MS Outlook, znalost SAP výhodou, analytické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikativní schopnosti, ochotu cestovat, časovou flexibilitu, praxe v logistice či na ekonomické pozici výhodou, alespoň pasivní znalost AJ/NJ, ŘP skupiny B
Nabízíme: zaměstnání ve společnosti s mezinárodním zázemím, samostatnou a zodpovědnou práci, možnost osobního a profesního růstu, zajímavé finanční ohodnocení s řadou sociálních výhod
Nástup možný dle vzájemné dohody
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis společně s kontaktními údaji na adresu:
LB Cemix, s.r.o., k rukám pana ing. Martina Krotkého
Tovární ulice 36, 373 12 Borovany
e-mail: poslat email
tel.  poslat email