Volné pracovní místo REFERENT/KA MAJETKU ORM - odboru rozvoje dotací a správy majetku Městského úřadu Chrastava

4.10.2016
MĚSTO CHRASTAVA
Místo pracoviště
náměstí 1. máje 1, Chrastava, 463 31, Chrastava
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Město Chrastava
Platové zařazení: 9. pl. třída (odměňování podle zák. č. 262/2006 Sb., a nař. vl. č. 564/2006 Sb.)
Charakteristika vykonávané činnosti:

  • agenda nemovitého majetku města, evidence a aktualizace nemovitého majetku města, zpracování návrhů smluvních vztahů města: prodej, nájem, pacht, věcná břemena, objednání geometrických plánů, předkládání materiálů do RM a ZM v oblasti nemovitého majetku ke schválení a účast na zasedání ZM. Kontrola hospodaření s nemovitým majetkem města.

Zákonné předpoklady:

  • předpoklady podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.

Požadavky:

  • dobré organizační a řídící schopnosti, pečlivost
  • vzdělání min. střední s maturitou, právní směr výhodou
  • praxe v oblasti nakládání s nemovitým majetkem výhodou
  • řidičský průkaz sk. „B“ výhodou
  • dobré komunikační schopnosti, asertivní jednání
  • základní znalost práce na PC (Office: zejména Word a Excel na uživatelské úrovni)

Zájemci předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:

  • přesné označení výběrového řízení
  • jméno, příjmení uchazeče
  • datum a místo narození uchazeče
  • státní příslušnost uchazeče
  • místo trvalého pobytu uchazeče
  • číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního občana
  • datum a podpis uchazeče

Výčet dokladů, které zájemce připojí k přihlášce:

  • strukturovaný životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech týkajících se shora uvedených činností
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce
  • ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

Pracovní poměr: na dobu neurčitou
Předpokládaný termín nástupu: leden 2017
Lhůta pro podání přihlášky: 15. listopadu 2016
Bližší informace – vedoucí odboru Mgr. Jakub Dvořák, tel.: poslat email , e-mail: poslat email referent majetku Libuše Mlynářová, tel.: poslat email , e-mail: poslat email nebo telefon: poslat email e-mail poslat email
Způsob podání přihlášky: osobně nebo písemně na adresu: Město Chrastava, nám. 1. máje 1, 463 31 Chrastava, tajemník MěÚ
Obálku označte textem: Výběrové řízení – Referent majetku ORM

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Podobné nabídky práce

Organizační činnost - Nabídka práce vedená z domov...
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, ...
dnes
Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
dnes
Vedlejší činnost vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Administrativa: Řiďte si svůj čas - brigáda i hlavní činnost
komunikace se zákazníky, klientský servis v oblasti wellness rozvoj firmy a s tím související organizační činnost. preferujeme dlouhodobou spolupráci
Klára Steklá ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Práce z domu, vedlejší činnost. 2-3 hod. denně. Vynikající finanč...
Petr Hlaváček ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády