Volné pracovní místo Referent/ka odboru majetku a investic města

6.4.2016
Město Horšovský Týn
Místo pracoviště
náměstí Republiky 52, Město, 346 01, Horšovský Týn
Plný úvazek
Minimální vzdělání
bakalářské
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: VŠ technického, ekonomického nebo právního směru, znalost práce na PC, samostatnost, dobré komunikační, organizační a rozhodovací schopnosti, řidičské oprávnění skup. B
Termín nástupu: dle dohody.
Platová třída: 10 (po uplynutí zkušební lhůty osobní ohodnocení).
Náležitosti přihlášky:
Přihláška musí obsahovat dle § 7, odst. 4 zákona: název výběrového řízení, jméno, příjmení, titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, telefonické spojení, e-mail, číslo občanského průkazu, datum a podpis, datum možného nástupu.
K přihlášce se připojí následující doklady dle § 6, odst. 4 zákona:

  • strukturovaný životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních,
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce,
  • ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání.

Přihláška musí navíc obsahovat prohlášení uchazeče o tom, že souhlasí s použitím osobních údajů uvedených v přihlášce pro potřeby výběrového řízení.
Lhůta pro podání přihlášek: do 31.5.2016 na adresu: Město Horšovský Týn, kancelář starosty, náměstí Republiky 52, 34601 Horšovský Týn v uzavřené obálce označené „Výběrové řízení – referent/ka odboru majetku a investic města“.
Více informací k výběrovému řízení na internetových stránkách města Horšovský Týn.
Nabízíme: stravenky, sociální fond.

Podobné nabídky práce

Referent/ka odboru sociálních věcí
Pracovní náplň: zajišťování výkonu agendy sociálně-právní ochrany dětí Požadavky: vyšší odborné vzdělání získané v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, soci ...
Město Horšovský Týn náměstí Republiky 52, Horšovský Týn Plný úvazek
týden
MANAGER KVALITY služeb
NÁPLŇ PRÁCE: *Odpovědnost za dodržování stanovených podmínek a postupů *Proškolování personálu v dané oblasti *Dohled na kvalitu poskytovaných služeb *Komunikace se zákazníky v NJ nebo v AJ *Kontrola spokojenosti zákazníků * ...
CAR POINT Karlovy Vary s.r.o. Masarykova 570, Domažlice Plný úvazek