Zařazeno v oborech:
Pozice:
Specialista treasury
Lokalita:
Kladno
Zveřejnil:
Úřad práce Kladno
Může se Vám hodit:
Specialista treasury Kladno

Volné pracovní místo Referent/ka odboru správy majetku

1.9.2016
Město Unhošť
Místo pracoviště
Václavské nám. 44, Unhošť, 273 51, Unhošť
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:

  • min. SŠ s maturitou
  • ŘP sk. B
  • výbornou znalost práce na PC
  • umění jednat s lidmi
  • základní orientaci v příslušných právních předpisech

Náplň práce:

  • agenda odpadového systému v rámci města
  • agenda vedení majetku města
  • odpovědnost za bytové a nebytové hospodářství a další.

Uchazeč musí podat písemnou přihlášku na podatelně MěÚ Unhošť nebo poštou na výše uvedenou adresu. Podrobnosti o výběrovém řízení naleznete na poslat email

Uzávěrka přihlášek je 19.9.2016 v 12:0­0 hodin.