Volné pracovní místo  Referent/ka oddělení prodeje, nákupu a IT - Praha

Lokalita Praha
Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 25 000 Kč / měsíc

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost sídlící v Praze, hledáme vhodného kandidáta na pozici referent/ky oddělení prodeje, nákupu a IT v Praze.

Pracovní doba: 8:00 - 16:30

Náplň práce:

zpracování obchodních zakázek (kontrola obchodních dokladů, objednávka zboží, koordinace dopravy, fakturace zboží na zákazníky)
podpora prodeje (poradenská činnost pro zákazníky, správa databáze zákazníků, rámcových smluv, vyhodnocování cenových nabídek)
vedení výkaznictví a administrativu oddělení

Kvalifikace a požadavky:

SŠ s maturitou (nejlépe ekonomického směru)
praxe na obdobné pozici výhodou
Uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Internet)
znalost práce v SAP výhodou
komunikativní znalost NJ nebo AJ
bydliště Praze a blízkém okolí

Co Vám můžeme nabídnout?

stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti
zajímavé firemní benefity, např. příspěvek na dopravu, týden dodatkové dovolené, penzijní pojištění, stravenky v hodnotě 105,-Kč aj.
zaškolení
služební notebook, mobilní telefon i pro soukromé účely §Příjemný pracovní kolektiv

Těšíme se na váš životopis.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2016