Volné pracovní místo Referent/ka PR oddělení a tiskový/á mluvčí

11.7.2014
Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace
Panská 1700/23, Ústí nad Labem-centrum, 400 01, Ústí nad Labem
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Vhodné pro zdravé osoby i OZP.
Požadujeme: vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání , praxi v oblasti PR a tiskový mluvčí minimálně 2 roky, výbornou znalost českého jazyka včetně písemné formy, vynikající vyjadřovací, stylistické, komunikační a prezentační schopnosti, znalost práce na PC-pokročilý uživatel MS office.
Pracovní náplň: vytvářet a realizovat projekty a programy informování a prezentace činnosti organizace ve vztahu k veřejnosti, připravovat a organizovat informační a popularizační akce s vlivem na nejširší skupiny obyvatelstva včetně zajišťování součinnosti s médií, zpracovávání rozborů a vyhodnocování publicity a podnětu veřejnosti k činnosti organizace včetně návrhů na další postup, zajišťovat poblicitu významných společenských akcí, komplexně zajišťovat informační, publicistické a tiskové vztahy k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům,sys­tematicky soustřeďovat a vyhodnocovat informace ve všech oborech činnosti organizace, vytvářet odborné informační vystupy a zpracovávat informace pro hromadné sdělovací prostředky.
V případě zájmu zašlete svůj životopis a motivační dopis na uvedenou adresu či e-mail nejpozději do 31.7.2014.

Benefity

  • Jiné výhody – referentské vozidlo a mobil, možnost volného vstupu do všech rekreač. zařízení
  • Dovolená navíc

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP)