Volné pracovní místo REFERENT/KA REGISTRACE VOZIDEL, TECHNIK

15.10.2016
Město Žamberk
Místo pracoviště
Masarykovo náměstí 166, Žamberk, 564 01, Žamberk
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyšší odborné
Směnnost
Jednosměnný provoz

DŮLEŽITÉ INFORMACE O NÁLEŽITOSTECH PŘIHLÁŠKY A POŽADOVANÝCH PŘÍLOHÁCH VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ JSOU UVEDENY NA ADRESE: poslat email deska/personální záležitosti
Předpokládaný termín nástupu: 01.01.2017, příp. dle dohody
Vaše přihlášky v písemné podobě doručte nejpozději do 03.11.2016 včetně na adresu:
Městský úřad Žamberk, vedoucí kanceláře tajemníka, Masarykovo nám. 166, 564 01 Žamberk.
Telefon: poslat email , e-mail: poslat email
Obálku označte: „NEOTVÍRAT – VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
REFERENT/KA SPDO: registrace, technik“

Požadujeme: min. vyšší odborné vzdělání, řidičský průkaz sk. B, dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, umění jednat s lidmi, dovednost pracovat na PC (Office, Windows, Excel, Word, Internet), samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu dále se vzdělávat.
Výhodou: vzdělání strojírenského nebo dopravního zaměření, znalost správního řízení, znalost zákona č. 56/2001 Sb., o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích
Charakteristika vykonávané práce:
výkon státní správy ve věcech podmínek provozu na pozemních komunikacích v oblasti evidence vozidel – vedení registru vozidel, výkon státní správy na úseku schvalování technické způsobilosti jednotlivě dovezeného, přestavěného nebo vyrobeného vozidla.
Předpoklady: státní občanství ČR, u cizího státního občana trvalý pobyt v ČR, dosažení věku 18 let, svéprávnost, bezúhonnost.
Nabízíme: možnost trvalého vzdělávání a osobního růstu, 10. platovou třídu.

Podobné nabídky práce

Organizační činnost - Nabídka práce vedená z domov...
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, ...
dnes
Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
dnes
Vedlejší činnost vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Administrativa: Řiďte si svůj čas - brigáda i hlavní činnost
komunikace se zákazníky, klientský servis v oblasti wellness rozvoj firmy a s tím související organizační činnost. preferujeme dlouhodobou spolupráci
Klára Steklá ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Práce z domu, vedlejší činnost. 2-3 hod. denně. Vynikající finanč...
Petr Hlaváček ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády