Volné pracovní místo Referent/ka samosprávy

12.12.2015
MĚSTO ČESKÁ LÍPA
Místo pracoviště
náměstí T. G. Masaryka 1/1, Česká Lípa, 470 01, Česká Lípa
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Charakteristika pracovní pozice: zajišťování informačních a organizačních činností agendy samosprávy, zajišťování administrativní agendy vedení města vč. následné archivace, sjednávání a organizování pracovních jednání vedení města a pořizování zápisů z nich, zabezpečování přípravy a průběhu jednání orgánů města, příprava materiálů na tato jednání
a pořizování zápisů z nich

Místo výkonu práce: Městský úřad Česká Lípa

Platové podmínky: 8. platová třída, která podle platného katalogu prací odpovídá nejvýše zařazenému vykonávanému druhu práce (platová třída je v tarifním rozpětí od 13 980 Kč do
21 070 Kč podle zápočtu let odborné praxe)

Předpokládaný termín nástupu: 1. 3. 2016, popř. po dohodě

Pracovní poměr bude sjednán na dobu: určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Kvalifikační předpoklady: střední vzdělání s maturitní zkouškou

Požadavky stanovené městem Česká Lípa pro uchazeče:

  • výborná znalost spisovné češtiny a stylistiky
  • administrativní dovednosti a znalost ČSN 01 6910
  • aktivní znalost anglického nebo německého jazyka slovem a písmem
  • orientace ve veřejné správě a velmi dobrý všeobecný přehled
  • výborná znalost práce s MS Office
  • velmi dobrá znalost kancelářského psaní na klávesnici
  • loajalita k zaměstnavateli
  • dobré komunikační schopnosti
  • flexibilita a odolnost vůči stresu
  • samostatnost, pečlivost, zodpovědnost

Výhodou: státní zkouška z kancelářského psaní na klávesnici nebo státní zkouška z těsnopisu, popř. znalost těsnopisu

Náležitosti písemné přihlášky:
jméno, příjmení, titul uchazeče – datum a místo narození – státní příslušnost – místo trvalého pobytu – číslo občanského průkazu (nebo číslo dokladu o povolení k trvalému pobytu, jde-li
o cizího státního občana) – název pracovní pozice, o kterou se uchazeč uchází – datum
a podpis uchazeče

Přílohy přihlášky:

  • životopis, ve kterém jsou uvedeny údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech
  • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání

Lhůta pro podání přihlášky (vč. příloh): 28. 12. 2015 – 12:00 hodin
Způsob podání přihlášky: obálku označenou „Referentka / referent samosprávy“ zaslat na adresu: Tajemník MěÚ, Městský úřad Česká Lípa, nám T. G. M. č. p. 1, 470 36 Česká Lípa nebo předat osobně v podatelně MěÚ Česká Lípa.

Po ukončeném výběrovém řízení si mohou uchazeči svoje doklady a ostatní písemnosti osobně vyzvednout v úseku personalistiky a mezd – následně budou tyto protokolárně skartovány.

Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto oznámení kdykoliv v jeho průběhu.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Podobné nabídky práce

Organizační činnost - nabídka práce vedená z domov...
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek
dnes
Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Vedlejší činnost vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Administrativa: Řiďte si svůj čas - brigáda i hlavní činnost
komunikace se zákazníky, klientský servis v oblasti wellness rozvoj firmy a s tím související organizační činnost. preferujeme dlouhodobou spolupráci
Klára Steklá ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
týden
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Práce z domu, vedlejší činnost. 2-3 hod. denně. Vynikající finanč...
Petr Hlaváček ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády