Volné pracovní místo  REFERENT/KA SPRÁVY POHLEDÁVEK

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–22 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Dobrá Voda u Č. Budějovic
Náplň práce: telefonický a písemný kontakt s klienty za účelem požadavku na uhrazení nezaplacených pohledávek a upozrnění na další postup, kompletní správa pohledávek, pravidelný reporting vedení společnosti, komunikace s právní kanceláří
Požadavky: SŠ vzdělání ekonomického nebo sociálně -právního směru - vhodné i pro absolventy, výborné vyjadřovací schopnosti (ústní i písemné), schopnost formulovat text, dopisy apod., zodpovědnost, svědomitý přístup k práci, dobrá znalost AJ, znalost NJ výhodou
Nabízíme: motivační platové ohodnocení, zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti, mobilní telefon, příspěvek na stravování, benefitní program volání i pro rodinné příslušníky, nákup motorové nafty do ososbního automobilu se slevou na firemní ČS ve Slověnicích, slevu na práci a náhradní díly při opravě automobilu ve firemním servisu ve Slověnicích, zaškolení, firemní akce

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.10.2016