Volné pracovní místo Referent/ka stevebního úřadu - životního prostředí

11.10.2016
Město Kostelec nad Orlicí
Palackého náměstí 38, Kostelec nad Orlicí, 517 41, Kostelec nad Orlicí
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vysokoškolské / univerzitní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Uzávěrka přihlášek 31.10. 2016 ve 12:00 hodin.
Přihlášky předat na podatelnu MÚ nebo posílat na adresu Městský úřad, Palackého náměstí 38, Kostelec nad Orlicí.
VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ VYVĚŠENO na úřední desce poslat email VŠ vzdělání (studijní program Ekologie a ochrana prostředí, obor ochrana životního prostředí/ obor odpadové hospodářství / obor ochrana a tvorba krajiny)

  • výhodou osvědčení zvláštní odborné způsobilosti pro výkon správních činností v hospodaření s odpady a nakládání s obaly nebo pro výkon správních činností v ochraně ovzduší
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost zákona č. 185/2001 Sb., zákon o odpadech a o změně některých dalších zákonů (v platném znění)
  • znalost vyhlášky Ministerstva životního prostředí č. 93/2016 Sb., o Katalogu odpadů (v platném znění)
  • znalost vyhlášky Ministerstva životního prostředí č. 383/2001 Sb., o podrobnostech nakládání s odpady (v platném znění)
  • znalost zákona č. 201/2012 Sb., o ochraně ovzduší, ve znění pozdějších předpisů (v platném znění)
  • znalost zákona č.500/2004 Sb., správní řád (v platném znění)
  • znalost zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích (v platném znění)
  • samostatnost, důslednost, flexibilita, komunikativnost, asertivní jednání
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • splnění podmínek § 4 zákona č. 312/2002 Sb., úřednících územních samosprávních celků a o změně některých zákonů (v platném znění).

Podobné nabídky práce

Nabídka práce vedená z domova
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha eshopu, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Monika Břízová ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, ...
dnes
Vedlejší činnost vedená z domova nebo Vaší kanceláře
Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Andrea Nývltová ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
dnes
Obsluha klientů, klientský servis, obsluha e-shopu, koordinace maloobchodu a velkoobchodu, organizační činnost
Kamila Šenková ČR Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
včera
Nabízíme práci klientského poradce/kyně pro maloobchod.
Náplň práce: Obsluha klientů, klientský servis, rozvoj velkoobchodu a s tím související organizační činnost.
Petra Kotková ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
Práce z domu, vedlejší činnost. 2-3 hod. denně. Vynikající finanč...
Petr Hlaváček ČR Zkrácený úvazek, Práce na ŽL, Brigády
aktivní
TECHNIK KVALITY S AJ (25.000 - 30.000,- Kč)
Hledáte stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti? Máte zkušenost s kvalitou a kontrolou obráběných dílů? Chcete využívat angličtinu? Toužíte se naučit něco nového? PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS! Mezinárodní společnost, kter ...
Advantage Consulting, s.r.o. Královéhradecký kraj Plný úvazek
dnes