Volné pracovní místo  referent/ka v Oddělení mimorozpočtového financování

Firma
Vzdělání minimálně Vysokoškolské
Hrubá mzda 17 000–30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • koordinace a příprava plánů projektů v rámci operačních programů, posuzování přijatelnosti projektového záměru
  • sledování, kontrola a vyhodnocování realizační fáze projektů, monitoring doby udržitelnosti
  • konzultace a spolupráce s odbornými garanty ministerstev a zprostředkujících subjektů/řídících orgánů (SFŽP, CRR…)
  • metodická podpora územním pracovištím NPÚ
  • příprava podkladů a zabezpečování součinnosti během probíhajících kontrol a auditů

Požadujeme:
  • ukončené vysokoškolské vzdělání – vhodné i pro absolventy
  • rámcovou orientaci v problematice dotačních programů EU (OP ŽP, IROP, OP VVV, OP Z, FM EHP/Norska…)
  • rámcovou orientaci v metodických dokumentech a v příslušných Nařízeních EK
  • zkušenosti v práci s textem
  • komunikační dovednosti (vyjadřovací schopnosti v písemném i mluveném projevu)
  • výbornou znalost práce v MS OFFICE (Word, Excel, PPT atd.)
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se
  • čistý trestní rejstřík (doložený výpisem ne starším, než 3 měsíce)

Výhodou:
  • přímá zkušenost s projektovým řízením či monitorovacími systémy (Benefit 7, Bene–Fill, CEDR, MS2014+ aj.)
  • znalost prostředí veřejné správy (případně praxe ve veřejné správě)
  • zájem o památkovou péči a životní prostředí
  • zkušenost s problematikou zadávání veřejných zakázek

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vysokoškolské vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017