Volné pracovní místo  Referent(ka) zákaznického servisu / logistiky

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 000 Kč / měsíc

Referent(ka) zákaznického servisu / logistiky – přijďte rozšířit naše řady!

Jsme stabilní a prosperující společnost s 20ti letou tradicí. Působíme na českém i slovenském trhu a stále se rozvíjíme. Hledáme do svého týmu pozitivně naladěné lidi s obchodním duchem, organizačními schopnostmi a snahou učit se novým věcem.

Pracovní náplň

  • Logistika – plánování a zajišťování přeprav z centrálního skladu
  • Zákaznický servis – zpracování objednávek, pravidelná komunikace se zákazníky, plánování rozvozů zboží

Požadavky

  • Obchodní a organizační dovednosti
  • Komunikativnost, schopnost týmové spolupráce
  • Zodpovědnost, pečlivost
  • Aktivní znalost práce s PC (MS Office)
  • min SŠ vzdělání
  • praxe v oboru logistiku výhodou

Nabízíme

  • práci v úspěšné dynamické společnosti
  • stabilita pracovního týmu
  • dobré pracovní podmínky
  • zaměstnanecké benefity (stravenky), firemní akce
  • možnost dalšího vzdělávání a seberealizace
  • 20 dní dovolené, od 5 let +3 dni
  • fixní plat (22.000 Kč + osobní ohodnocení (2.000 Kč)
  • smlouva na dobu určitou 1 rok a dále záleží jen na Vás
  • nástup dle dohody

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017 do 31.1.2018