Volné pracovní místo  Referent/referentka investičních činností a pozemkových úprav

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–22 000 Kč / měsíc

Přihlášku zašlete nejpozději do 28. 4. 2015 na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář
Státní pozemkový úřad si vymezuje právo na základě rozhodnutí ústřední ředitelky, výběrové řízení zrušit.
Účastník výběrového řízení souhlasí, aby jeho osobní data poskytnutá zadavateli byla interně použita pro účely výběrového řízení na výše uvedenou pozici, v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů.

Požadavky:
-vysokoškolské vzdělání technického směru (obor pozemní, dopravní a inženýrské nebo vodohospodářské stavby), případně vysokoškolské vzdělání v magisterském programu se - zaměřením na pozemkové úpravy nebo zeměměřictví - praxe v uvedených oborech výhodou nebo středoškolské vzdělání se zaměřením na dopravní nebo vodohospodářské stavby a v těchto oborech nejméně tříletá praxe,
-znalost zákona č. 139/2002 Sb. o pozemkových úpravách a pozemkových úřadech,
-znalost zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) a zákona č. 137/2006 Sb. o veřejných zakázkách,
-aktivní znalost a užívání informačních technologií,
-řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič - nutnost operativních přejezdů mezi pracovišti a stavbami),
-komunikační a organizační schopnosti,
-vysoké pracovní nasazení,
-další požadavky dle § 25 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě.

Pracovní náplň:
-zajišťování procesu plánování a realizací společných zařízení dle schválených návrhů pozemkových úprav na území okresu Jičín v souladu se zákonem č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon) a dalšími zákony a metodickými postupy příprava dokladů pro stavební řízení a příprava projektových dokumentací staveb pro pozemkové úpravy,
-příprava, tvorba a administrace projektů pro financování ze zdrojů EU, případně z jiných dotačních titulů,
-zajišťování agendy a účast na výběrových řízeních na zadávání veřejných zakázek ve smyslu zákona č. 137/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů, ve vazbě na činnosti v pozemkových úpravách,
-kontrola provádění stavebních technologií, schvalování kvality, množství a cen provedených prací, řešení změn během výstavby a reklamace ve styku s dodavateli, kontrola oběhu účetních dokladů (pro stavby polních cest, vodohospodářské stavby, ekologické stavby a opatření),
-výkon státní správy na prvním stupni v řízení o pozemkových úpravách dle zákona č. 139/2002 Sb., o pozemkových úpravách a pozemkových úřadech a souvisejících předpisů,
-vyřizování podnětů účastníků řízení,
-jednání s účastníky řízení a se zpracovateli pozemkových úprav,
-spolupráce s katastrálním úřadem při obnově katastrálního operátu na základě výsledků pozemkových úprav

Nabízíme platové zařazení: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, 10. platová třída

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2015