Volné pracovní místo  Regionální manažer poboček

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
o schopnost vést, motivovat a hodnotit tým
o výborné komunikační dovednosti, schopnost vyjednávat
o zkušenosti s obchodem (prodejem) jsou vítány
o orientace na trhu IT a přehled v IT technologiích
o aktivní přístup, vlastní nápady, invence
o řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
o uplatnění vlastního myšlení - u nás dáváme lidem prostor
o motivační finanční ohodnocení, vyplácené bonusy z obratu firmu
o neomezený přístup k novinkám ve výpočetní technice
o rychlá možnost seberealizace a kariérního vzestupu
o práci v nové moderní kanceláři s vybaveným zázemím
o benefity (firemní automobil, jazykové kurzy, zaměstnanecké slevy, teambuildingové akce a další)
Pracovní náplň:
o řízení, koordinace a odpovědnost za činnost 2 provozoven
o odpovědnost za plnění stanovených cílů a obchodních plánů
o vedení a motivace týmu prodejců
o řešení konkrétních obchodních případů se zákazníky
o podílení se na tvorbě obchodních plánů

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.2.2017