Volné pracovní místo  Regionální projektový manažer

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 25 000–30 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Na Maninách č.p. 876/7, Holešovice, 170 00 Praha 7
Kontaktní osoba: Luxová Ludmila Mgr., e-mail: použijte odpovědní formulář
(Regionální projektový manažer pro účely realizace dvou projektů "Vzdělávání praxí pro zvýšení zaměstnatelnosti" (registrační číslo projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_123/0002761) a "Cesta k uplatnění na trhu práce" (registrační číslo projektu: CZ.03.1.48/0.0/0.0/15_123/0002762) do regionálních kanceláří v jednotlivých krajských městech: Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Jihlava, Karlovy Vary, Liberec, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Plzeň, Praha, Ústí n/L, Zlín.
Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání s maturitou, VŠ vzdělání výhodou
Dobrou znalost daného regionu a jeho specifik, zájem o oblast vzdělávání a zaměstnanosti
Výborné komunikační schopnosti (verbální i písemné)
Vstřícné a profesionální vystupování, velmi dobré organizační schopnosti
Zodpovědné a proaktivní jednání, flexibilita
Dobrou uživatelskou znalost MS Office (zejména Word, Excel a Outlook)
Ochotu cestovat po daném regionu (1 - 2x měsíčně také do sídla FDV - Praha)
Občanskou bezúhonnost
Zkušenost v oblasti poskytování poradenství výhodou
Řidičský průkaz sk. B výhodou.
Zkušenosti s administrací projektů z ESF výhodou
Náplň práce:
Poskytování informací o projektech v daném regionu
Komplexní poradenské služby pro účastníky projektů - individuální poradenství (osobní pohovory s uchazeči při rozhodování v otázkách vzdělávání, profesní přípravy a možnosti zapojení se do projektu), konzultační a materiálně-technická pomoc a podpora (registrace, rozvržení činností, dokládání dokumentace aj.)
Aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních účastníků projektů, navazování spolupráce s krajskými institucemi (ÚP, KHK, školy, NO, oborové asociace a svazy aj.)
Prezentace přínosu projektů - pořádání a účast na informačních akcích, spolupráce na přípravě informačních sdělení, vyhledávání vhodných komunikačních kanálů, navazování kontaktů s mediálními subjekty
Realizace kontrolní činnosti v daném regionu
Monitoring aktuální situace v kraji, zejména v oblasti zaměstnanosti a sociální politiky
Aktivní spolupráce s ostatními krajskými manažery a dalšími agendami projektů
Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr na dobu určitou, pracovní smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu trvání projektu
Plný, případně poloviční pracovní úvazek
Odpovídající a motivující mzdové ohodnocení (organizace nepodléhá nařízení vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě)
Možnost podílet se na realizaci zajímavého projektu podpořeného z fondů EU
Práci v příjemném kolektivu
Pružnou pracovní dobu
5 týdnů dovolené, indispoziční volno (tzv. sick days)
Příspěvek na stravné (stravenky)
Pracoviště vždy v příslušném krajském městě, pro Středočeský kraj a Prahu pracoviště v sídle FDV v Praze 7 - Holešovicích
Na pracovišti v Praze 7 - Holešovicích od dubna 2017 možnost umístit dítě (ve věku 2 - 6 let) do dětské skupiny
Přihlášku do výběrového řízení obsahující strukturovaný profesní životopis (včetně kontaktních údajů) a motivační dopis (vč. upřesnění regionu, o který máte zájem) zasílejte v elektronické podobě na adresu použijte odpovědní formulář (do předmětu uveďte "Regionální manažer - vybraný region"), nebo poštou na adresu: Na Maninách 876/7, 107 00 Praha 7, Případně ji předložte v tištěné podobě na recepci FDV, nejpozději do 20. 6. 2016.

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.7.2016 do 30.6.2017