Volné pracovní místo Registrovaná zdravotní sestra

6.10.2016
Moravskoslezské sdružení Církve adventistů sedmého dne
Místo pracoviště
Tyršova 1108, Malenovice, 763 02, Zlín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
středoškolské nebo vyučení s maturitou
Hrubý plat
80 Kč / hodinu
Směnnost
Nepřetržitý provoz
Pracovní období
od 10.10.2016

Náplň práce: provádění zdravotnických a ošetřovatelských úkonů a vedení dokumentace s tím spojené, individuální plánování péče a vedení IP dokumentace
Požadavky: trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, platné osvědčení o registraci k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, znalost práce na pc, samostatnost, zodpovědnost, pracovní iniciativa, organizační schopnosti, pozitivní vztah ke starým lidem, znalost individuálního plánování výhodou
Výhody: pravidelné čtvrtletní prémie, sleva na stravování v zařízení, příspěvek na ošatné,

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Věra Luptáková (Moravskoslezské sdružení Církve adventistů sedmého dne)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti Moravskoslezské sdružení Církve adventistů sedmého dne výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost Moravskoslezské sdružení Církve adventistů sedmého dne o smazání nebo o opravu osobních údajů.