Volné pracovní místo reklamační specialista

18.7.2015
OKAY s.r.o.
Místo pracoviště
Průmyslová 1508, Pohořelice, 691 23, Pohořelice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
odborné vyučení bez maturity
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Pracoviště: DC GEIS Průmyslová 1508, 691 23 Pohořelice

Do našeho distribučního centra v Pohořelicích přijmeme vhodného kandidáta na pozici:"
REKLAMAČNÍ SPECIALISTA

Náplň práce:

  • přejímka a kontrola stavu zboží (elektrospotřebiče)
  • dokumentace stavu a kategorizace zboží
  • řešení problémových stavů (reklamace, ztráty, poškození, nekompletnost)

Požadujeme:

  • SŠ / odborné vyučení, praxe min. 1 rok
  • dobrá znalost MS Office (Excel, Outlook)
  • pečlivost, sebeorganizace, orientace na výsledek
  • znalost SAP výhodou

Nabízíme:

  • pracovní poměr na HPP v Pohořelicích
  • stabilní zaměstnání v úspěšné a ziskové společnosti
  • perspektivní a zajímavou práci
  • možnost nástupu IHNED

V případě zájmu nám zašlete životopis na email poslat email
Vybrané uchazeče pozveme na výběrové řízení, které se bude konat na centrále v Brně-Horních Heršpicích, ul. Kšírova.